Kot Rabina - 6 - Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną Joann Sfar

ISBN:

Published:

Hardcover

54 pages


Description

Kot Rabina - 6 - Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną  by  Joann Sfar

Kot Rabina - 6 - Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną by Joann Sfar
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 54 pages | ISBN: | 10.50 Mb

Ludzie są czuli dla kotów, kiedy im to jest potrzebne.Miałem swoje skromne miejsce. Utraciłem je.Nie wejdę więcej do tego domu.No dobrze... jeszcze trochę poszpieguję.Koty lubią być w centrum uwagi, szczególnie gdy są tak egoistyczne jak legendarnyMoreLudzie są czuli dla kotów, kiedy im to jest potrzebne.Miałem swoje skromne miejsce. Utraciłem je.Nie wejdę więcej do tego domu.No dobrze... jeszcze trochę poszpieguję.Koty lubią być w centrum uwagi, szczególnie gdy są tak egoistyczne jak legendarny Kot Rabina.

Ten gadający sierściuch wraca do nas po dziewięciu latach przerwy i od razu pokazuje, kto tu rządzi.Zapraszamy do lektury filozoficznej przypowieści będącej kontynuacją bestsellerowej serii autorstwa Joanna Sfara. Dowiecie się jakie wydarzenia doprowadziły Kota do desperackiej próby wygnania samego siebie z domu pięknej Zlabii, dlaczego myszy są dobre, ludzie źli a koty po prostu wredne oraz dlaczego tak warto kochać Kota Rabina.W sprzedaży także zbiorcze wydanie pięciu opowieści z przygodami naszego milusińskiego kociaka.„(...) w przestrzeni kultury popularnej (...) zadomowił się jeszcze jeden kot.

Znak szczególny: na zaczepne hello kitty z żartobliwym, zadziornym pomrukiem odpowiada: „szalom”. I dalej, a jakże, chadza własnymi ścieżkami. Zygzakami losu, skrajem praw, w diasporze i poza nią.”Damian Kaja, Zeszyty Komiksowe* * *Nie ma kota nad Kota Rabina!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kot Rabina - 6 - Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną":


jakzwiekszycwzrost.pl

©2008-2015 | DMCA | Contact us